Szkolenia lotnicze

Szkolenia lotnicze

Ośrodek szkolenia lotniczego w Dolnym Śląsku to doskonałe miejsce, gdzie każdy jest w stanie rozwinąć skrzydła i nauczyć się trudnej szkoły lotniczej, bez względu na wrodzony talent lub umiejętności. Dowolne nasze szkolenie to kolejna porcja koniecznej do latania wiedzy zgodnej z najwyższymi standardami i, co najważniejsze – Polskim prawem. Proponujemy także wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną, co gwarantuje ogromny obszar informacji i umiejętności konieczne do pozyskania licencji pilota. W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na efektywną naukę i dokładność, także w sprawie przekazywania wiedzy, co przekłada się na świetne opinie naszych absolwentów. Co ważne licencja pilota jest w zasięgu ręki. Proponujemy także możliwość wynajęcia samolotów, oczywiście już po uzyskaniu licencji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 07.01.2024 06:00:56)

Podlinkuj wpis:
Author: danbud

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *