Żłobki Łuków

Żłobki Łuków

Przedszkole i Żłobek KOALA to miejsca, gdzie najważniejsze są dobro, rozwój i zbieg okoliczności dzieci. Z oddziałami w Łukowie i Węgrowie, nasza zespół oferuje wysoką jakość opieki, edukacji i zabawy dla maluchów w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Nasze przedszkole i żłobek są miejscami, w których dzieci mogą obnażać swoje umiejętności społeczne, emocjonalne, poznawcze i motoryczne. Nasz profesjonalny zespół pedagogów i opiekunów stwarza przyjazne i wszechstronne środowisko, które sprzyja wszechstronnemu rozwojowi każdego dziecka. W KOALA wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i ma swoje indywidualne potrzeby i talenty. Nasze programy edukacyjne są zróżnicowane i dostosowane do różnych grup wiekowych, zapewniając rozwój dogłębny, lingwistyczny, artystyczny i motoryczny. Stawiamy na pomysłowość, eksploracja, dochodzenie i naukę poprzez zabawę. Bezpieczeństwo i wykwint naszych podopiecznych są dla nas priorytetem. Nasze przedszkole i żłobek są wyposażone w nowoczesne i bezpieczne sale, plac zabaw oraz specjalne pomieszczenia do nauki, odpoczynku i zabaw grupowych. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny, dbając o dobrostan każdego dziecka. W KOALA kładziemy duży napór na zdrową i zrównoważoną dietę. Nasze posiłki są dokładnie przygotowywane z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i potrzeb żywieniowych dzieci. Wspieramy zdrowe nawyki żywieniowe, edukując dzieci w zakresie właściwego odżywiania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:
Author: danbud

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *